FireBand

Żaneta Łabudzka
Śpiewa od kiedy pamięta, każdy występ jest dla niej wyzwaniem w które wkłada całe swoje serce. Ma na swoim koncie wiele wygranych konkursów wokalnych. Była m.in finalistką w programie Fabryka Gwiazd, brała udział w programie X-Factor oraz śpiewała w półfinale 4 edycji Voice of Poland. Jej pasją jest również teatr i aktorstwo. Grała w rzeszowskim teatrze im. W. Siemaszkowej, oraz w teatrze Cracovia. Uczyła się w szkole wokalno-aktorskiej im D. Baduszkowej w Gdyni. Żanetę można zobaczyć w popularnych serialach takich jak „Druga Szansa” oraz „Lekarze”. Kocha ludzi, zwierzęta i muzykę!

Tomasz Nazarewicz
Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Krakowie. Grał i współpracował z wieloma zespołami muzycznymi, koncertując w Polsce i za granicą. Na co dzień pracuje jako aktor w Teatrze Współczesnym w Krakowie. W zespole fireband.pl śpiewa, gra na flecie poprzecznym, EWI i pełni rolę konferansjera.

Marek Mars
Absolwent szkoły muzycznej w Krakowie, grając z krakowskimi muzykami zdobywał wieloletnie doświadczenie, czego owocem jest jego zaangażowanie w różnego rodzaju muzyczne i teatralne przedsięwzięcia. Gra we wrocławskim Teatrze Piosenki Impart, występował również na deskach Teatru Łaźnia w Krakowie. Współpracował w sesjach nagraniowych muzyki rozrywkowej i programów telewizyjnych. W zespole FIREBAND gra na gitarze elektrycznej i kontrabasie.

Damian Mielec
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, którą ukończył z wyróżnieniem w klasie perkusji. Występował na wielu festiwalach m.in. Heineken Opener Festival, OFF Festiwal, Vena Pepsi Music Festival oraz na festiwalach muzyki klasycznej w Kosowie i Debreczynie. Z zespołem Ms. No One zdobył nagrody na wielu konkursach w Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. W 2009 roku wystąpił w Trójce w studiu imienia Agnieszki Osieckiej na zaproszenie redaktora Piotra Stelmacha oraz w programie Markomania Marka Niedźwiedzkiego. Bierze udział w wielu projektach związanych z muzyką rozrywkową i klasyczną. Współpracuje w sesjach nagraniowych do muzyki filmowej oraz programów telewizyjnych. Na co dzień pracuje jako wykładowca w Szkołach Muzycznych I Stopnia. W zespole Fireband gra na perkusji.

Oferta IndywidualnaOferta BiznesowaRepertuarGaleriaTerminyO NasKontaktCopyright © 2006-2018 fireband.pl Kraków

Zespół fireband.plMarek Mars os. Avia 6/107, 31-877 Kraków, woj. małopolskie tel: 504 338 494NIP: 6751028404