FireBand

Zespół na imprezy firmowe

Wszystkim firmom pragnącym zapewnić sobie i swoim pracownikom niezapomnianą zabawę przy muzyce granej na żywo, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Zespół muzyczny na spotkania biznesowe to idealne rozwiązanie dla małych i dużych przedsiębiorstw, chcących zintegrować swoich współpracowników przy dźwiękach największych polskich i zagranicznych przebojów.

Zespół na imprezę firmową powinien nie tylko grać utwory odpowiednie do konwencji spotkania, ale również dbać o dobre samopoczucie uczestników imprezy. Nasza ekipa posiada zdolność nawiązywania szybkiego kontaktu z publicznością. Dzięki kreatywnym pomysłom na zabawy integrujące, każdy z gości aktywnie w nich uczestniczy i nikt nie podpiera ścian!

Nasz zespół coverowy, złożony z 5 profesjonalnych muzyków, wykonuje polskie i zagraniczne przeboje we własnych, oryginalnych aranżacjach. Posiadamy zaplecze techniczne i oświetleniowe, co umożliwia nam wystąpienie praktycznie w każdym miejscu. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą:


Plik do pobrania W formacie Adobe Reader PDF W formacie Microsoft Word DOC
Oferta Biznesowa Oferta_Biznesowa_Fireband.PDF Oferta_Biznesowa_Fireband.DOC
Repertuar Repertuar_Fireband.PDF Repertuar_Fireband.DOC
Rider Techniczny Rider_Techniczny_Fireband.PDF  

Oferta IndywidualnaOferta BiznesowaRepertuarGaleriaTerminyO NasKontaktCopyright © 2006-2018 fireband.pl Kraków

Zespół fireband.plMarek Mars os. Avia 6/107, 31-877 Kraków, woj. małopolskie tel: 504 338 494NIP: 6751028404