Oferta dla klientów indywidualnych

Wymarzona oprawa wyjątkowych chwil

Zamierzają się Państwo pobrać i jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu jest coraz bliżej? Szukają Państwo profesjonalnego, pełnego energii zespołu na wesele z ciekawym repertuarem?

W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy! Naszą pasją jest muzyka rozrywkowa na wysokim poziomie, a celem zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta. W związku z tym, specjalnie z myślą o Odbiorcach korzystających z naszych usług, na bieżąco wzbogacamy nasz repertuar o nowe melodie weselne.

Zespół coverowy fireband gra w pięcioosobowym składzie i dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Tym, co nas wyróżnia jest profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie sceniczne, przebojowość, a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Chcą Państwo mieć gwarancję, że wszyscy obecni Goście będą czuli się świetnie podczas Waszego wesela? Zespół muzyczny grający największe hity, kultowe melodie, szybkie rytmy i uwielbiane przez wszystkich ballady będzie strzałem w dziesiątkę!

Muzyka wykonywana przez nasz zespół coverowy gwarantuje świetną zabawę do samego rana!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną poniżej: