Wyjątkowy zespół na wesele

Od niemal 15 lat działamy na rynku i zapewniamy zabawę weselną na długo pozostającą w pamięci jej uczestników.

Naszą ekipę tworzy pięć osób grających na instrumentach, takich jak flet poprzeczny, sprzęt klawiszowy, gitara elektryczna, kontrabas i perkusja, co daje możliwość tworzenia oryginalnych aranżacji autorskich utworów oraz znanych i lubianych przebojów muzyki rozrywkowej. Piosenki wykonuje Żaneta Łabudzka, która dzięki swoim umiejętnościom wokalnym została półfinalistką IV edycji the Voice of Poland.

Repertuar obejmuje utwory z różnych gatunków. Zespół muzyczny fireband z Krakowa wykonuje największe przeboje polskich i zagranicznych twórców: romantyczne ballady, rytmiczne hity latino i rock and roll, klasyki muzyki rockowej oraz wyczekiwane podczas każdego przyjęcia weselnego disco. Występ składa się z kilku części, obejmujących 10-15 utworów granych na żywo oraz kwadransowych przerw, podczas których odtwarzana jest muzyka z płyt lub mp3.
Szczegółowa lista utworów dostępna jest w pliku zamieszczonym na stronie.

Dbamy także o integracje gości, dlatego nasz małopolski zespół na wesele zapewnia zabawy taneczne i ciekawe konkursy, odpowiednie dla uczestników w każdym wieku. Pozwolą one na integrację i bliższe poznanie się członków rodzin Pary Młodej.

Od niemal 15 lat działamy na rynku i zapewniamy zabawę weselną na długo pozostającą w pamięci jej uczestników.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną poniżej: