Wyjątkowy zespół weselny

Od niemal 15 lat działamy na rynku i zapewniamy zabawę weselną na długo pozostającą w pamięci jej uczestników.

Naszą ekipę tworzy pięć osób grających na instrumentach, takich jak flet poprzeczny, sprzęt klawiszowy, gitara elektryczna, kontrabas i perkusja, co daje możliwość tworzenia oryginalnych aranżacji autorskich utworów oraz znanych i lubianych przebojów muzyki rozrywkowej. Piosenki wykonuje Żaneta Łabudzka, która dzięki swoim umiejętnościom wokalnym została półfinalistką IV edycji the Voice of Poland.

Repertuar obejmuje utwory z różnych gatunków. Zespół muzyczny fireband z Krakowa wykonuje największe przeboje polskich i zagranicznych twórców: romantyczne ballady, rytmiczne hity latino i rock and roll, klasyki muzyki rockowej oraz wyczekiwane podczas każdego przyjęcia weselnego disco. Występ składa się z kilku części, obejmujących 10-15 utworów granych na żywo oraz kwadransowych przerw, podczas których odtwarzana jest muzyka z płyt lub mp3.
Szczegółowa lista utworów dostępna jest w pliku zamieszczonym na stronie.

Dbamy także o integracje gości, dlatego nasz małopolski zespół na wesele zapewnia zabawy taneczne i ciekawe konkursy, odpowiednie dla uczestników w każdym wieku. Pozwolą one na integrację i bliższe poznanie się członków rodzin Pary Młodej.

Od niemal 15 lat działamy na rynku i zapewniamy zabawę weselną na długo pozostającą w pamięci jej uczestników.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy grupą energicznych ludzi, którzy kochają to co robią, a muzyka to nasza pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, graliśmy na wielu weselach i innych uroczystościach, dlatego nic nas nie zaskoczy. Naszym celem jest zachęcenie Gości do wspólnej zabawy i spędzenie tego wyjątkowego dnia z Młodą Parą do samego rana. Na tle innych zespołów wyróżnia nas to, że zapewniamy doskonałą zabawę, a równocześnie sami świetnie się bawimy, co przekłada się na dobry nastrój gości.

Jako zespół weselny klientom oferujemy:

  1. Integracje gości poprzez wspólny taniec i śpiew: doskonale sprawdzą się w tym celu znane i lubiane przez wszystkich hity, takie jak Macarena, Lambada czy Zorba. Kiedy je gramy wszyscy ruszają na parkiet i wspaniale się bawią.
  2. Grę na różnych instrumentach: ponieważ na nasz zespół muzyczny nie składa się tylko gitara, bas i perkusja, ale także kontrabas, flet poprzeczny oraz EVI. Co więcej, naszą wokalistką jest półfinalistka IV edycji programu The Voice of Poland.
  3. Prowadzenie uroczystości: jeden z naszych muzyków doskonale sprawdza się w roli wodzireja. Chętnie powita gości weselnych, a także będzie zapowiadał inne atrakcje i wydarzenia, jak pierwszy taniec, oczepiny czy konkursy z udziałem gości.
  4. Muzykę bez przerwy: nawet kiedy my mamy przerwę piosenki i tak lecą! Posiadamy płyty CD z popularnymi i lubianymi utworami, które puszczamy podczas odpoczynku, dlatego nasi Goście nie muszą się martwić ciszą na sali.

Fireband jest inny niż wszystkie zespoły weselne, wyróżnia nas nasza radość i nieustająca chęć dobrej zabawy, zarażamy Gości entuzjazmem i sprawiamy, że doskonale się bawią przez całą noc. Mimo tego, że pochodzimy z Krakowa chętnie gramy na weselach na terenie całej małopolski.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną poniżej: