FireBand

Oferta dla Klientów Biznesowych:

Z myślą o właścicielach firm, którzy chcieliby zapewnić atrakcyjną rozrywkę dla swoich pracowników lub zorganizować niezapomniane wydarzenie integracyjne, przygotowaliśmy specjalną ofertę muzyczną.

Zespół coverowy fireband.pl to najlepszy wybór na imprezę firmową, duże eventy taneczne, koncerty plenerowe, wieczory karnawałowe, eventy branżowe i bale okolicznościowe. Podczas występów prezentujemy żywiołowy mix polskich i zagranicznych przebojów. W naszym repertuarze nie zabraknie współczesnych hitów z aktualnych list przebojów, a także kultowych melodii z dawnych lat.

Zespół na imprezę firmową powinien nie tylko grać żywiołowe i lubiane melodie. Muzycy muszą być charyzmatyczni i nawiązywać doskonały kontakt z osobami przebywającymi na wydarzeniu. Całe szczęście – tych cech nam nie brakuje!

Cechuje nas elastyczność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z publicznością oraz umiejętność dopasowania się do konwencji imprezy i potrzeb Klienta.

Ponadto dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.

Działamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą:


Plik do pobrania W formacie Adobe Reader PDF W formacie Microsoft Word DOC
Oferta Biznesowa Oferta_Biznesowa_Fireband.PDF Oferta_Biznesowa_Fireband.DOC
Repertuar Repertuar_Fireband.PDF Repertuar_Fireband.DOC
Rider Techniczny Rider_Techniczny_Fireband.PDF  

Aby otworzyć plik PDF niezbędny jest program Adobe Reader, dostępny na stronie: http://get.adobe.com/pl/reader/

Aby otworzyć plik DOC niezbędny jest program Word Viewer, dostępny na stronie: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=4Oferta IndywidualnaOferta BiznesowaRepertuarGaleriaTerminyO NasKontaktCopyright © 2006-2018 fireband.pl Kraków

Zespół fireband.plMarek Mars os. Avia 6/107, 31-877 Kraków, woj. małopolskie tel: 504 338 494NIP: 6751028404