Oprawa muzyczna imprez karnawałowych i sylwestrowych

Chcąc podkreślić wyjątkowość karnawału warto zadbać o profesjonalną oprawę muzyczną imprez odbywających się w tym okresie.

Okres karnawału to najbardziej rozrywkowy czas w roku. Organizowanych jest wtedy wiele imprez, z których największą jest oczywiście bal sylwestrowy. Chcąc podkreślić jego wyjątkowość warto zadbać o profesjonalną oprawę muzyczną. Idealnym rozwiązaniem będzie zespół muzyczny na bal karnawałowy, który sprawi, że ta noc dla wszystkich pozostanie niezapomniana, dzięki muzyce granej na żywo.

Jako band coverowy na sylwestra posiadamy repertuar, trafiający w gusta fanów wielu gatunków muzycznych. Gramy polskie i zagraniczne utwory rockowe, ponadczasowy rock and roll, energetyzujące latino oraz rytmiczne disco. Poza tym, oferujemy także ciekawe formy integracji, prowadzone przez naszego konferansjera, zapewniające zabawę na całą noc!

Nasza ekipa składa się profesjonalnych muzyków oraz utalentowanej wokalistki, która doszła do finału jednej z edycji The Vioce of Poland. Pochodzimy z Krakowa, ale występujemy na terenie województwa małopolskiego i całego kraju.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą: