Oprawa muzyczna koncertów i festynów

Dzięki naszym umiejętnościom muzycznym, konferansjerskim oraz oryginalnym pomysłom na integrację, zapewniamy udaną zabawę wszystkim uczestnikom koncertów plenerowych.

W gorące letnie wieczory wielu ludzi korzysta ze sprzyjających okoliczności przyrody i rezygnuje z imprez w lokalach na rzecz zabawy na świeżym powietrzu. Takie chwile z pewnością uświetni zespół na imprezy plenerowe i festyny.

Z naszej propozycji mogą skorzystać przede wszystkim organizatorzy pikników, festynów, zjazdów, eventów oraz przedstawiciele samorządów czy firm, którzy pragną skorzystać z niesztampowej formy spotkania ze społecznością.

Posiadamy bogaty repertuar, który możemy dostosować do stylu danego koncertu. W jego skład wchodzą największe polskie i zagraniczne przeboje, z gatunków takich jak rock, rock and roll, latino czy rytmicznego disco. Gramy na instrumentach klawiszowych, perkusji, gitarze elektrycznej, flecie poprzecznym oraz kontrabasie.

Band koncertowy powinien nie tylko grać największe hity, ale także zapewnić zgromadzonej publiczności inne formy rozrywki. Dzięki naszym umiejętnościom konferansjerskim oraz oryginalnym pomysłom na integrację, zapewniamy udaną zabawę wszystkim jej uczestnikom.

Nasz zespół muzyczny na koncerty plenerowe, działa głównie na terenie województwa małopolskiego, jednak możemy zagrać także w innym, wybranym przez Państwa mieście.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą: