Poznaj nas

fireband to więcej niż muzyka

fireband to zespół muzyczny z Krakowa. W naszym składzie grają absolwenci szkół muzycznych, których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do muzyki. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez takich jak eventy, imprezy firmowe, bale czy przyjęcia weselne znajduje uznanie wielu firm oraz klientów indywidualnych. Nasz zespół składa się z pięciu kreatywnych muzyków, którzy z wielką energią wykonują utwory pokazujące różnorodność stylów i uniwersalność repertuaru.

Żaneta Łabudzka

wokal

Śpiewa od kiedy pamięta, każdy występ jest dla niej wyzwaniem w które wkłada całe swoje serce. Ma na swoim koncie wiele wygranych konkursów wokalnych. Była m.in finalistką w programie Fabryka Gwiazd, brała udział w programie X-Factor oraz śpiewała w półfinale 4 edycji Voice of Poland. Jej pasją jest również teatr i aktorstwo. Grała w rzeszowskim teatrze im. W. Siemaszkowej, oraz w teatrze Cracovia. Uczyła się w szkole wokalno-aktorskiej im D. Baduszkowej w Gdyni. Żanetę można zobaczyć w popularnych serialach takich jak „Druga Szansa” oraz „Lekarze”. Kocha ludzi, zwierzęta i muzykę!

Tomasz Nazarewicz

wokal, flet poprzeczny

Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Krakowie. Grał i współpracował z wieloma zespołami muzycznymi, koncertując w Polsce i za granicą. Na co dzień pracuje jako aktor w Teatrze Współczesnym w Krakowie. W zespole fireband śpiewa, gra na flecie poprzecznym, EWI i pełni rolę konferansjera.

Marek Mars

gitara, kontrabas

Absolwent szkoły muzycznej w Krakowie, grając z krakowskimi muzykami zdobywał wieloletnie doświadczenie, czego owocem jest jego zaangażowanie w różnego rodzaju muzyczne i teatralne przedsięwzięcia. Gra we wrocławskim Teatrze Piosenki Impart, występował również na deskach Teatru Łaźnia w Krakowie. Współpracował w sesjach nagraniowych muzyki rozrywkowej i programów telewizyjnych. W zespole fireband gra na gitarze elektrycznej i kontrabasie.

Damian Mielec

perkusja

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, którą ukończył z wyróżnieniem w klasie perkusji. Występował na wielu festiwalach m.in. Heineken Opener Festival, OFF Festiwal, Vena Pepsi Music Festival oraz na festiwalach muzyki klasycznej w Kosowie i Debreczynie. Z zespołem Ms. No One zdobył nagrody na wielu konkursach w Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. W 2009 roku wystąpił w Trójce w studiu imienia Agnieszki Osieckiej na zaproszenie redaktora Piotra Stelmacha oraz w programie Markomania Marka Niedźwiedzkiego. Bierze udział w wielu projektach związanych z muzyką rozrywkową i klasyczną. Współpracuje w sesjach nagraniowych do muzyki filmowej oraz programów telewizyjnych. Na co dzień pracuje jako wykładowca w Szkołach Muzycznych I Stopnia.

Patrycja Migdał

klawisze, wokal

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi jak i wokalem rozpoczęła w wieku 9 lat. Laureatka konkursów wokalnych. Uczestniczka wielu warsztatów muzycznych (m.in. ISJA, FAMA). Współpracowała i koncertowała z wieloma doświadczonymi muzykami. Jej pasją oprócz muzyki jest także film i taniec.