FireBand

Oferta dla Klientów Indywidualnych:

Zamierzają się Państwo pobrać i jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu jest coraz bliżej? Szukają Państwo profesjonalnego, pełnego energii zespołu na wesele z ciekawym repertuarem?

W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy! Naszą pasją jest muzyka rozrywkowa na wysokim poziomie, a celem zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta. W związku z tym, specjalnie z myślą o Odbiorcach korzystających z naszych usług, na bieżąco wzbogacamy nasz repertuar o nowe melodie weselne.

Zespół coverowy fireband.pl działa na rynku branżowym od 2004 roku. Przez cały ten czas, gramy w pięcioosobowym składzie i dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Tym, co nas wyróżnia jest profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie sceniczne, przebojowość, a także indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Chcą Państwo mieć gwarancję, że wszyscy obecni Goście będą czuli się świetnie podczas Waszego wesela? Zespół muzyczny grający największe hity, kultowe melodie, szybkie rytmy i uwielbiane przez wszystkich ballady będzie strzałem w dziesiątkę!

Muzyka wykonywana przez nasz zespół coverowy gwarantuje świetną zabawę do samego rana!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną poniżej:


Plik do pobrania W formacie Adobe Reader PDF W formacie Microsoft Word DOC
Oferta Indywidualna Oferta_Indywidualna_Fireband.PDF Oferta_Indywidualna_Fireband.DOC
Repertuar Repertuar_Fireband.PDF Repertuar_Fireband.DOC

Aby otworzyć plik PDF niezbędny jest program Adobe Reader, dostępny na stronie: http://get.adobe.com/pl/reader/

Aby otworzyć plik DOC niezbędny jest program Word Viewer, dostępny na stronie: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=4Oferta IndywidualnaOferta BiznesowaRepertuarGaleriaTerminyO NasKontaktCopyright © 2006-2018 fireband.pl Kraków

Zespół fireband.plMarek Mars os. Avia 6/107, 31-877 Kraków, woj. małopolskie tel: 504 338 494NIP: 6751028404